Wegens wat technische verbeteringen van onze webshop kan het zijn dat uw order iets langer op zich laat wachten, vanaf 5 oktober moet dit weer opgelost zijn. Excuses voor het ongemak.

Productomschrijving Essenza Ilona Marigold Kimono Vanille L

Ontdek de betoverende Ilona kimono van ESSENZA in de zachte kleur vanille, een perfecte aanvulling op je garderobe. Deze kimono, gemaakt van 100% biologisch katoen satijn, biedt niet alleen een luxueuze uitstraling, maar ook een ongeëvenaard comfort. Het materiaal is ademend en zacht, ideaal voor een ontspannen dag thuis of een stijlvolle avond. De kimono valt elegant tot de kuit en is voorzien van een subtiele split en driekwartsmouwen, wat een vleugje verfijning toevoegt aan je look. De strikceintuur zorgt voor een perfecte pasvorm en accentueert je taille op een flatterende manier. Wat deze kimono echt bijzonder maakt, is de prachtige print die een levendige tuin tot leven brengt. Elk bloemelement, van de wilde roos tot de delicate goudsbloem, is met zorg ontworpen en draagt bij aan een rijke en kleurrijke uitstraling. Bovendien is het katoen afkomstig van gecontroleerde biologische landbouw, wat betekent dat het vrij is van giftige pesticiden en kunstmest. Het GOTS-certificaat garandeert dat de productie milieuvriendelijk en sociaal verantwoord is, wat niet alleen beter is voor de aarde, maar ook voor je huid. Kies voor de Ilona kimono en omarm de perfecte combinatie van stijl, comfort en duurzaamheid.

Artikelnummer

101799-292-04

EAN

8715944860369

Gewicht 0,5 kg
Kleur

Vanille

Kleurcategorie

Beige

Maat

L

Materiaal

Kimono

Materiaalsamenstelling

100% katoen

Merk

Omschrijving

Kimono

Pasvorm

Lang

Serie

Ilona

Serie configurator

Ilona Vanille

Stijl

Bloemen

Wasvoorschrift

Wassen op maximaal 30 graden. Niet geschikt voor de droger. Laat het product liggend of hangend drogen voor de beste kwaliteit.

Verkocht per

Essenza Ilona Marigold Kimono Vanille L

€ 69,95

Kimono Ilona van ESSENZA heeft een unieke look en -feel. De kimono valt tot de kuit, heeft een elegante split, driekwartsmouwen en sluit met een strikceintuur. Biologisch katoen (GOTS) is zacht van structuur, maar ook ademend. Het wordt verbouwd op gecontroleerde biologische landbouw, dit betekent dat er geen giftige pesticiden, kunstmest of genetische manipulatie worden gebruikt. Het internationale GOTS certificaat garandeert dat de productie op een milieuvriendelijke en sociaal verantwoorde manier plaatsvindt. Dat is beter voor de aarde, werknemers en de huid. Deze betoverende print toont een rijke verscheidenheid aan bloemen. Elk bloemelement, van de wilde roos, de anemoon, iris, clematis, pioenroos, de blauwe strobloem, Oost-Indische kers, campanula, blauwe druifjes tot aan de goudsbloem is met zorg vormgegeven en draagt bij aan de levendige tuin. De goudsbloem is het kleinste bloemetje in het geheel maar wel de naamgever voor dit dessin.

Aantal Product Prijs
- +
20+ Kimono (L) € 69,95
- +
20+ Kimono (XS) € 129,95
- +
8 Kimono (XS) € 35,00
- +
20+ Kimono (XS) € 69,95
- +
10 Kimono (S) € 129,95
- +
20+ Kimono (S) € 35,00
- +
20+ Kimono (S) € 69,95
- +
17 Kimono (M) € 129,95
- +
20+ Kimono (M) € 35,00
- +
20+ Kimono (M) € 69,95
- +
12 Kimono (L) € 129,95
- +
1 Kimono (L) € 35,00
- +
0 Kimono (XL) € 129,95
- +
0 Kimono (XL) € 35,00
- +
0 Kimono (XL) € 69,95
- +
0 Kimono (XXL) € 129,95
- +
0 Kimono (XXL) € 35,00
- +
0 Kimono (XXL) € 69,95
  • Al 35.000 tevreden klanten
  • Gratis verzending
  • Veilig betalen
  • 14 Dagen zichttermijn

Misschien vind je dit ook leuk

Bekijk product

Essenza Ambre Uni Kimono Antraciet XL

€ 99,95

De Essenza Rosie-badjas Vanille L is een crèmekleurige badjas met lange mouwen, een sjaalkraag en een bijpassende stoffen ceintuur.Een vrouw met blond haar staat op blote voeten op een beige vloer; ze draagt de Essenza Rosie Badjas Vanille L en kijkt naar links, met haar gezicht van de kijker afgewend. Bekijk product

Essenza Rosie Badjas Vanille S

€ 99,95

Een keurig gestapelde set Marc O'Polo Timeless Washand lichtgroene handdoekjes, in oplopende grootte van groot naar klein.De Marc O'Polo Timeless washand Lichtgroen is een lichtgroene badstof washand met een stoffen lus en een klein wit zijlabel. Bekijk product

Marc O’Polo Timeless Washand Lichtgroen 16×22

€ 5,95

De Essenza Jula Leila Kimono Vanille L is een lange, getailleerde kamerjas met wijde mouwen en een blauw-witte bloemenprint.Een vrolijke vrouw draagt de Essenza Jula Leila Kimono Vanille L met blauwe bloemen en bijpassende blauwe hakken. Bekijk product Sale

Essenza Jula Leila Kimono Vanille M

Oorspronkelijke prijs was: € 149,95.Huidige prijs is: € 74,95.