Productomschrijving Essenza Ilona Annebella Kimono Vanille L
Ontdek de betoverende charme van de Ilona kimono van ESSENZA in de kleur vanille. Deze kimono is een perfecte mix van stijl en duurzaamheid, gemaakt van 70% lyocell en 30% katoen. De stof combineert de ademende eigenschappen van katoen met de zijdezachte aanraking van lyocell, wat zorgt voor een luxueuze en comfortabele ervaring. Lyocell is een milieuvriendelijk materiaal, afkomstig van snelgroeiende eucalyptus- of beukenbomen, en wordt geproduceerd zonder schadelijke chemicaliën en met minder waterverbruik. De Ilona kimono valt elegant tot de kuit en is voorzien van een subtiele split en driekwartsmouwen, wat een verfijnde uitstraling geeft. De strikceintuur zorgt voor een perfecte pasvorm en accentueert je taille op een stijlvolle manier. De romantische Annebella bloemenprint, geïnspireerd door ingekleurde foto’s van de Japanse fotograaf Kazumasa Ogawa uit het Rijksmuseum, voegt een vleugje kunstzinnigheid toe aan je garderobe. De bloemen zijn luchtig geplaatst op een zachte, licht contrasterende achtergrond, wat een innemende en tijdloze look creëert. Of je nu een ontspannen ochtend thuis doorbrengt of een speciale gelegenheid viert, de Ilona kimono biedt je een unieke look en feel die je niet snel zult vergeten. Voeg een vleugje elegantie toe aan je dagelijkse routine met deze prachtige kimono van ESSENZA.
| Artikelnummer | 101530-292-04 |
|---|---|
| EAN | 8715944846035 |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Kleur | Vanille |
| Kleurcategorie | Beige |
| Maat | L |
| Materiaal | Kimono |
| Materiaalsamenstelling | 70% lyocell, 30% katoen |
| Merk | |
| Omschrijving | Kimono |
| Pasvorm | Lang |
| Serie | Ilona |
| Serie configurator | Ilona Vanille |
| Stijl | Bloemen |
| Wasvoorschrift | Wassen op maximaal 30 graden. Niet geschikt voor de droger. Laat het product liggend of hangend drogen voor de beste kwaliteit. |
| Verkocht per |
Essenza Ilona Annebella Kimono Vanille L
Oorspronkelijke prijs was: € 69,95.€ 35,00Huidige prijs is: € 35,00.
Kimono Ilona van ESSENZA heeft een unieke look en -feel. De stof is gemaakt van een combinatie van katoen en lyocell. Het heeft de ademende kwaliteiten van katoen en voelt superzacht aan op de huid en heeft een chique en subtiele glans. Lyocell is een duurzamere stof door het gebruik van snelgroeiende eucalyptus- of beukenbomen die zelfs goed groeien op uitgeputte grond, zonder irrigatie en vrijwel geen bestrijdingsmiddelen. Bij de productie worden geen giftige chemicaliën gebruikt en er wordt minder water gebruikt in de productie. De kimono valt tot de kuit, heeft een elegante split, driekwartsmouwen en sluit met een strikceintuur. De Ilona is uitgevoerd in de Annebella, een romantisch luchtige geplaatste bloemenprint. In de Annebella vind je verschillende bloemen afkomstig uit het Rijksmuseum. Het zijn ingekleurde foto’s gemaakt door de Japanse fotograaf Kazumasa Ogawa, rond 1890. Door de ruime plaatsing op een zachte, licht contrasterende achtergrond ontstaat er een heel innemende print.
- Al 35.000 tevreden klanten
- Gratis verzending
- Veilig betalen
- 14 Dagen zichttermijn










