Wegens wat technische verbeteringen van onze webshop kan het zijn dat uw order iets langer op zich laat wachten, vanaf 5 oktober moet dit weer opgelost zijn. Excuses voor het ongemak.

Productomschrijving Marc O’Polo Mova Handdoek Antraciet 50×100

De Mova handdoek van Marc O’Polo combineert een zachte en luchtige textuur met een ontspannen, casual uitstraling. Deze handdoek is gemaakt van 100% katoen en uitgevoerd in wafelstof, wat niet alleen een stijlvolle structuur geeft maar ook zorgt voor uitstekende vochtabsorptie. Beschikbaar in een scala aan rustige, natuurlijke kleuren, past de Mova handdoek moeiteloos in elke badkamer of wellnessomgeving. Of je nu kiest voor een ingetogen tint of een neutrale klassieker, deze handdoek biedt dagelijks comfort met een vleugje elegantie. Perfect om jezelf mee in te wikkelen na een verfrissende douche of om je badkamer een verfijnde look te geven. Geef jouw handdoekencollectie een upgrade met de Mova handdoek, waar stijl, functionaliteit en kwaliteit samenkomen.

Artikelnummer

739008-202-001

EAN

8715944680745

Gewicht 0,21 kg
Afmetingen 50 × 100 cm
Kleur

Antraciet

Kleurcategorie

Grijs

Kwaliteit

400 gram

Maat

50 x 100 cm

Materiaal

Wafeltjes

Materiaalsamenstelling

100% katoen

Merk

Omschrijving

Handdoek

Serie

Mova

Serie configurator

Mova Antraciet

Stijl

Uni

Wasvoorschrift

Wassen op maximaal 60 graden. Geschikt voor de droger, maar altijd op een lage temperatuur.

Verkocht per

Marc O’Polo Mova Handdoek Antraciet 50×100

Oorspronkelijke prijs was: € 19,95.Huidige prijs is: € 13,95.

Deze Mova handdoek van Marc O’Polo is zacht, luchtig en casual tegelijk. De wafelstof is gemaakt van 100% katoen en absorbeert uitstekend. Kies uit de vele rustige, natuurlijke kleuren.

Aantal Product Prijs
- +
0 Handdoek (50 x 100 cm) € 13,95
- +
20+ Gastendoek (30 x 50 cm) € 7,65
- +
20+ Gastendoek (30 x 50 cm) € 9,95
- +
20+ Handdoek (50 x 100 cm) € 19,95
- +
0 Badlaken (70 x 140 cm) € 27,95
- +
20+ Badlaken (70 x 140 cm) € 39,95
  • Al 35.000 tevreden klanten
  • Gratis verzending
  • Veilig betalen
  • 14 Dagen zichttermijn

Misschien vind je dit ook leuk

De Marc O'Polo Timeless Handdoek Antraciet is een donkergrijze, netjes gevouwen handdoek met een structuur en een gladde rand.Vier Marc O'Polo Timeless-handdoeken in antraciet (70 x 140 cm) zijn netjes opgevouwen en gerangschikt van klein naar groot. Bekijk product

Marc O’Polo Timeless Handdoek Antraciet 50×100

€ 19,95

De Essenza Sarai Fleur Festive Kimono in Blooming Black is knielang, heeft lange mouwen en een levendige bloemenprint met een strikceintuur.Een vrouw draagt de Essenza Sarai Fleur Festive Kimono Blooming Black in maat L, kijkt naar beneden en strijkt zachtjes over haar loshangende haar. Bekijk product

Essenza Sarai Fleur Festive Kimono Blooming Black L

€ 49,95

De Marc O'Polo Heritage-handdoek in antraciet is een opgevouwen handdoek met verticale zwarte en witte strepen die mooi opgevouwen ligt.Deze close-up toont de Marc O'Polo Heritage-handdoek in antraciet met verticale zwarte en witte strepen en een subtiel merklabel. Bekijk product

Marc O’Polo Heritage Handdoek Antraciet 50×100

€ 22,95

Bekijk product

Essenza Ambre Uni Kimono Antraciet S

€ 99,95