Wegens wat technische verbeteringen van onze webshop kan het zijn dat uw order iets langer op zich laat wachten, vanaf 5 oktober moet dit weer opgelost zijn. Excuses voor het ongemak.

Productomschrijving Marc O’Polo Haley Theedoek Multi yellow 2 piece set

Ontdek de levendige charme van de Haley van Marc O’Polo in de sprankelende kleur Multi Yellow. Deze prachtige creatie is niet zomaar een accessoire; het is een statement van duurzaamheid en stijl. Gemaakt van 80% gerecycled katoen en 20% gerecycled polyester, belichaamt de Haley de perfecte balans tussen milieuvriendelijkheid en modern design. Stel je voor dat je je keuken of eetkamer opfleurt met een vleugje Scandinavische flair. De Haley is ontworpen om elk speciaal moment te verrijken, of het nu een intiem diner is of een gezellige brunch met vrienden. De kleurrijke patronen brengen een speelse energie in je ruimte, terwijl de hoogwaardige materialen zorgen voor een langdurige en duurzame ervaring. Met de Haley van Marc O’Polo kies je niet alleen voor een stijlvol item, maar ook voor een bewuste levensstijl. Het gebruik van gerecyclede materialen betekent dat je bijdraagt aan een beter milieu, zonder in te boeten op esthetiek of kwaliteit. Laat je inspireren door de Nordic Dining-stijl en creëer een warme, uitnodigende sfeer in je huis. De Haley is meer dan een accessoire; het is een viering van kleur, duurzaamheid en Scandinavisch design. Voeg een vleugje zonneschijn toe aan je dagelijkse rituelen met de veelzijdige en milieuvriendelijke Haley.

Artikelnummer

101341-624-01

EAN

8715944835657

Gewicht 0,16 kg
Kleur

Multi yellow

Kleurcategorie

Geel

Maat

50 x 70 cm

Materiaalsamenstelling

80% gerecycled katoen, 20% gerecycled polyester

Merk

Omschrijving

Theedoek

Serie

Haley

Serie configurator

Haley Multi yellow

Stijl

Grafisch

Wasvoorschrift

Wassen op maximaal 40 graden. Geschikt voor de droger, maar altijd op een lage temperatuur.

Verkocht per

Marc O’Polo Haley Theedoek Multi yellow 2 piece set

€ 16,95

Nordic Dining. Kleurrijk keuken- en tafeltextiel van gerecycled katoen en gerecycled polyester. Bijzonder duurzaam en geproduceerd met aandacht voor het milieu. Voor speciale momenten met Scandinavische flair.

Aantal Product Prijs
- +
20+ Theedoek (50 x 70 cm) € 16,95
  • Al 35.000 tevreden klanten
  • Gratis verzending
  • Veilig betalen
  • 14 Dagen zichttermijn

Misschien vind je dit ook leuk

De Essenza Maribel Handdoek Slate grey is een rechthoekige grijze handdoek met een sierlijk wit bloemen- en bladmotief.De Essenza Maribel-handdoek in leigrijs ligt netjes opgestapeld op een gestructureerde, gebroken witte sokkel, wat zorgt voor een rustige uitstraling. Bekijk product

Essenza Maribel Handdoek Slate grey 50×100

€ 17,95

Bekijk product

Marc O’Polo Haley Theedoek Multi forest green 2 piece set

€ 16,95