Wegens wat technische verbeteringen van onze webshop kan het zijn dat uw order iets langer op zich laat wachten, vanaf 5 oktober moet dit weer opgelost zijn. Excuses voor het ongemak.

Productomschrijving Essenza Perri Ophelia Badjas Darling pink XL

Ontdek de betoverende charme van de Perri handdoek van Essenza in de kleur Darling Pink. Deze handdoek, gemaakt van 100% biologisch katoen velours (GOTS-gecertificeerd), biedt niet alleen een luxueuze zachtheid, maar ook een duurzame keuze voor de milieubewuste gebruiker. De Perri handdoek in maat XL is perfect voor wie houdt van comfort en stijl in de badkamer. De Perri handdoek is geïnspireerd door de rijke tradities van de Arts & Crafts beweging, een Engelse kunststroming uit de late 19e eeuw. Deze invloed is duidelijk zichtbaar in het verfijnde ontwerp en de gedetailleerde afwerking van de handdoek. De subtiele kleurverloop en de elegante patronen zorgen voor een unieke uitstraling die elke badkamer een vleugje klasse geeft. Met de Perri handdoek haal je niet alleen een functioneel item in huis, maar ook een stukje kunst. De handdoek is ontworpen om een stijlvolle en rijke ambiance te creëren, waardoor je elke dag kunt genieten van een spa-achtige ervaring in je eigen huis. Laat je omhullen door de zachtheid en schoonheid van de Perri handdoek en ervaar de perfecte combinatie van comfort en elegantie.

Artikelnummer

101320-518-04

EAN

8715944834742

Gewicht 1,1 kg
Kleur

Darling pink

Kleurcategorie

Roze

Kwaliteit

600 gram

Maat

XL

Materiaal

Velours

Materiaalsamenstelling

100% katoen

Merk

Omschrijving

Badjas

Pasvorm

Lang

Serie

Ophelia

Serie configurator

Ophelia Darling pink

Stijl

Bloemen

Rits

Zonder rits

Capuchon

Met capuchon

Wasvoorschrift

Wassen op maximaal 60 graden. Niet geschikt voor de droger. Droog het product aan de lucht voor een langere levensduur.

Verkocht per

Essenza Perri Ophelia Badjas Darling pink XL

Oorspronkelijke prijs was: € 119,95.Huidige prijs is: € 83,95.

Oh, Ophelia! De prachtige Ophelia print op deze velours handdoek is inmiddels ook een icoon binnen de ESSENZA-collectie. Geïnspireerd op de Arts & Crafts stroming, een Engelse beweging in de kunst en industriële vormgeving uit laatste helft van de 19e eeuw. Ophelia zorgt voor een stijlvolle rijke ambiance. De print is prachtig gedetailleerd ontworpen en heeft een uniek kleurverloop. Dat maakt de print elegant en zeer verfijnd.

Aantal Product Prijs
- +
20+ Badjas (XL) € 83,95
- +
0 Gastendoek (30 x 50 cm) € 9,95
- +
0 Handdoek (50 x 100 cm) € 24,95
- +
0 Badlaken (70 x 140 cm) € 44,95
- +
0 Badjas (S) € 83,95
- +
0 Kimono (S) € 59,95
- +
0 Badjas (M) € 83,95
- +
0 Kimono (M) € 59,95
- +
20+ Badjas (L) € 83,95
- +
0 Kimono (L) € 59,95
- +
0 Kimono (XL) € 59,95
- +
13 Badjas (XXL) € 83,95
- +
0 Kimono (XXL) € 59,95
  • Al 35.000 tevreden klanten
  • Gratis verzending
  • Veilig betalen
  • 14 Dagen zichttermijn

Misschien vind je dit ook leuk

De Marc O'Polo Akalla tafelloper in de kleur oatmeal heeft een elegante uitstraling dankzij de gladde en effen lichtbeige stof, waarvan één uiteinde uitloopt.Op een minimalistische eettafel ligt de Marc O'Polo Akalla tafelloper in de kleur Oatmeal, met brood, servies en een vaas met wilde bloemen. Twee houten stoelen, een donkere en een lichte, staan tegenover elkaar in een sfeervolle ruimte. Bekijk product

Marc O’Polo Akalla Tafelloper Oatmeal 40x150cm

€ 39,95

Bekijk product

Essenza Fleur Badjas Nightblue XL

€ 69,95

De Essenza Ilona Annebella Kimono Vanille L is een lichtgekleurde, knielange kimono met een bloemenprint in roze, rood en paars.Een vrouw draagt de Essenza Ilona Annebella Kimono Vanille, een luchtige kimonojurk met bloemenprint en paarse ballerina’s. Bekijk product Sale

Essenza Ilona Annebella Kimono Vanille M

Oorspronkelijke prijs was: € 69,95.Huidige prijs is: € 35,00.