Wegens wat technische verbeteringen van onze webshop kan het zijn dat uw order iets langer op zich laat wachten, vanaf 5 oktober moet dit weer opgelost zijn. Excuses voor het ongemak.

Productomschrijving Essenza Ilona Charley Kimono Lavendelblauw XXL

Ontdek de betoverende charme van de Ilona kimono van ESSENZA, een meesterwerk dat de schoonheid van de lente in volle bloei vangt. Deze kimono, uitgevoerd in een zachte lavendelblauwe tint, straalt pure romantiek uit en is een eerbetoon aan de ontwakende natuur. De sierlijke bloemenprint vertelt een uniek verhaal, alsof elk bloemblaadje een kunstwerk op zich is. De Ilona kimono valt elegant tot de kuit en is voorzien van een subtiele split en driekwartsmouwen, wat een vleugje verfijning toevoegt aan je look. De strikceintuur accentueert de taille en biedt een veelzijdige pasvorm, perfect voor elke gelegenheid. Gemaakt van een hoogwaardige mix van 55% viscose, 40% gerecycled polyester en 5% elastaan, combineert deze kimono luxe met duurzaamheid. De viscose zorgt voor een zijdezachte uitstraling, terwijl het gerecyclede polyester bijdraagt aan de vormvastheid en milieuvriendelijkheid. De toevoeging van elastaan biedt de nodige stretch en comfort, waardoor je je de hele dag door vrij kunt bewegen. Laat je meevoeren door de levendige energie van de Ilona kimono en ervaar de perfecte balans tussen stijl en comfort. Of je nu thuis ontspant of een speciale gelegenheid viert, deze kimono is een tijdloze aanvulling op je garderobe.

Artikelnummer

102123-414-07

EAN

8715944874281

Gewicht 0,5 kg
Kleur

Lavendelblauw

Kleurcategorie

Blauw

Maat

XXL

Materiaal

Kimono

Materiaalsamenstelling

55% viscose, 40% gerecycled polyester, 5% elastaan

Merk

Omschrijving

Kimono

Pasvorm

Lang

Serie

Ilona

Serie configurator

Ilona Lavendelblauw

Stijl

Bloemen

Wasvoorschrift

Wassen op maximaal 30 graden. Geschikt voor de droger, maar altijd op een lage temperatuur.

Verkocht per

Essenza Ilona Charley Kimono Lavendelblauw XXL

Oorspronkelijke prijs was: € 139,95.Huidige prijs is: € 69,95.

Charley toont een betoverende dans van lente in volle bloei. De sierlijke verzameling van bloemen, gevangen in een zachte lavendelblauwe tint, ademt romantiek uit. Het is een prachtig eerbetoon aan het ontwaken van de natuur, waar frisheid en sereniteit samenkomen. Laat je meevoeren door de levendige energie van deze bloemen, die elk een uniek verhaal vertellen en als kunstwerken op stof tot leven komen. Kimono Ilona van ESSENZA heeft een unieke look en -feel. De kimono valt tot de kuit, heeft een elegante split, driekwartsmouwen en sluit met een strikceintuur. Deze stof is gemaakt van een mix van viscose, gerecycled polyester en elastaan. De viscose geeft een zachte, luxe uitstraling, het gerecyclede polyester zorgt voor duurzaamheid en vormvastheid, en elastaan voegt stretch en draagcomfort toe.

Aantal Product Prijs
- +
0 Kimono (XXL) € 69,95
- +
3 Kimono (XS) € 69,95
- +
7 Kimono (S) € 69,95
- +
12 Kimono (M) € 69,95
- +
7 Kimono (L) € 69,95
- +
0 Kimono (XL) € 69,95
  • Al 35.000 tevreden klanten
  • Gratis verzending
  • Veilig betalen
  • 14 Dagen zichttermijn

Misschien vind je dit ook leuk

De Marc O'Polo Premium damesjas in donkerblauw heeft lange mouwen, twee zakken, een sjaalkraag en een bijpassende riem.Iemand draagt de Marc O'Polo Premium Women-badjas in donkerblauw, een badjas met structuur, een sjaalkraag, een ceintuur en zakken. Bekijk product Sale

Marc O’Polo Premium Women Badjas Dark Navy XXL

Oorspronkelijke prijs was: € 159,95.Huidige prijs is: € 111,95.

Er liggen vier Marc O'Polo Heritage Washand Lila-handdoeken op elkaar gestapeld, de ene iets kleiner dan de andere, beige met een witte rand.Deze Marc O'Polo Heritage-washand in de kleur Lila is een lichtpaarse washand met twee beige strepen, een stoffen lusje en een label. Bekijk product Sale

Marc O’Polo Heritage Washand Lila 16×22

Oorspronkelijke prijs was: € 6,95.Huidige prijs is: € 3,50.

Bekijk product

Marc O’Polo Akalla Pannenlap Oatmeal 22x22cm

€ 12,95